Graj w Światowe Loterie

US Powerball jest jedną z najpopularniejszych loterii, w której udział biorą gracze z całego świata. Oferuję ona ogromne jackpoty i szanse na rekordowe lotto wygrane. Organizatorem amerykańskiej loterii jest Multi-State Lottery Association (MUSL). Gwarantowany początkowy jackpot wynosi $40 milionów dolarów. Jak do tej pory rekordowa kumulacja zatrzymała się na kwocie $590.500.000 i wygrał ją jeden gracz. Powerball jest jedną z najbardziej lukratywnych i ekscytujących loterii na świecie. Aby zagrać w Powerball należy wybrać pięć liczb głównych i dodatkową liczbę tzw. Powerball. Szanse na wygraną wynoszą 1 : 175,223,510.

Kolejny amerykański gigant, MegaMillions swoją reputację zawdzięcza największemu jackpotowi w historii lotto. Największa kumulacja loterii MegaMillions wyniosła astronomiczne $656.000.000. Jest to najpopularniejsze lotto nie tylko w śród obywateli USA, ale także graczy z całego świata. Oprócz ogromnych jackpotów, MegaMillions oferuje także fantastyczną nagrodę drugiego stopnia w wysokości $1.000.000 Milion za trafienie piątki jest gwarantowany bez względu na to ilu szczęściarzy trafi kombinację. Aby zagrać w MegaMillions gracz musi wygrać pięć liczb głównych i dodatkową liczbę Mega. Aby wygrać główną nagrodę należy trafić wszystkie 6 liczb. Szanse na wygraną wynoszą: 1 : 175,711,536.

UK National Lottery to narodowa loteria pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jest bardziej znana pod nazwą UK Lotto. W ciągu 18 lat od jej powstania, loterie uczyniła milionerami 3300 graczy. UK Lotto jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Anglii. Roczne dochody loterii przekraczają $6,5 miliardów funtów brytyjskich. Najwyższy jackpot, jaki został wygrany w historii UK Lotto wyniósł £161,653,000. Loteria posiada bardzo dobre szanse na wygraną. Często zdarza się, że główna lotto wygraną trafi nie jeden a kilku graczy. Aby trafić główną nagrodę gracz musi trafić 6 liczb. Szanse na wygraną w UK Lotto wynoszą 1 : 13,983,816.

Najpopularniejszą loterią w Europie jest multinarodowe lotto znane jako EuroMillions. Jest ona organizowana w kilku krajach europejskich, ale dla pozostałych obywateli tego kontynentu dostępna tylko online. W 2012 powstał jej konkurent, aby zadowolić graczy z pozostałych krajów Europy. EuroJackpot jest grą bardzo podobną do EuroMillions. Kraje, które biorą udział w loterii to: Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwecja i Włochy. Ponieważ w każdym z nich sprzedawane są losy na EuroJackpot, wspólnie mają wpływ na wysokość puli jackpotu. Kumulacja w EuroJackpot może wynieść nawet 90 milionów euro. Aby zagrać i wygrać główną lotto wygraną, gracz musi wybrać pięć liczb głównych plus dwie dodatkowe liczby.